Mushishi: Zoku-Sho (1 sezonas)
Pažymėti
Treileris
Galima žiūrėti per:
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
BDRip
01 Spa. 2019

Mushishi: Zoku-Sho (1 sezonas)

Mushishi: Zoku-Sho
2014 Japan Animacija
Aprašymas:
Istorijos autorė Yuki Urushibara įkvėpimo sėmėsi vietos kraštovaizdžiuose, Japonijos kaimo vietovėse ir iš vaikystėje nugirstų pasakojimų. Šis anime nėra vietinių tradicijų rinkinys ar konkretūs padavimai, tai išgalvotos istorijos. Autorė mus kviečia sekti Ginko, keliaujančio “mušių žiniuonio” nuotykius. “Muši” tai – išgalvotas pavadinimas primityviems padarams, tarpinei grandžiai tarp gyvūnų ir dvasių.

Mušiai – elementariausia gyvybės forma pasaulyje. Jie egzistuoja be jokio tikslo ar paskirties, jie tiesiog “yra”. Gėrio ar blogio sąvokos jiems paprasčiausiai neegzituoja. Mušių įvairovė – begalinė. Jie gali imituoti kitas gyvybės formas, ligas ar net tokius gamtos reiškinius, kaip, tarkime, vaivorykštė.

Dauguma žmonių nesuvokia mušių egzistavimo, o mokantys juos matyti priprato saugotis šių keistų padarų, kurie, nors ir netyčia, dažnai tampa ligų ir bėdų priežastimi. Tačiau yra žiniuonių, gebančių matyti “mušius” ir mokančių juos valdyti. Tokius žmones vadina “Mušių žiniuoniais”.

Ginko gan dažnai ne tik išvaro kenkėjiškus mušius, bet dar ir gydo žmonių sielas. Kiekvienas nuotykis – unikalus, kaip ir žmogiškieji likimai, kuriuos jis gelbsti. Tačiau Ginko nesiekia sunaikinti mušių, jam žymiai įdomiau suprasti jų esybę.

Detektyvinis “Mušių žiniuonio” pagrindas paverčia šį serialą į tyrimų ir paslapčių virtinę. Mistiškoji dalis kiekvieną istoriją paverčia savotiška pasakėčia. Šiuose išgalvotuose Edo laikotarpio viduramžiuose, įvykiai vystosi lėtai, čia nebus daug veiksmo, tačiau gausu poetiško gilumo ir filosofinių įžvalgų.
IMDB įvertinimas
8.9
1676
Lankytojų įvertinimas
Palikite atsiliepimą apie - Mushishi: Zoku-Sho (1 sezonas) 0
Atnaujinti kodą